Wigilia Wolontariuszy 2017

15. grudnia 2017 r. odbyła się Wigilia dla wszystkich wolontariuszy z wałbrzyskich Klubów Ośmiu. W tym roku gościł nas Zespół Szkół Nr 5. Gospodarze przygotowali jasełka, wszyscy podzielili się opłatkiem, w salach czekały dla najmłodszych warsztaty o tematyce bożonarodzeniowej, na koniec było coś dla ciała – poczęstunek z pieczonymi jabłkami!

K. Kubiak

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Wigilia wolontariuszy 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.