Warsztaty z Schöller Ice Cream

W lutym uczniowie wypracowali recepturę, która znalazła się wśród 15 najlepszych kreatywnych deserów nadesłanych przez szkoły, biorące udział w projekcie. W nagrodę 25 marca młodzież pojechała na SWEET TARGI do Katowic. Przewodnikiem po świecie kompozycji lodowych był sam Mistrz Pan Kurt Scheller. Młodzież miała okazję spróbować niezliczonych smaków lodów, obserwować zmagania uczestników konkursu „Deser na Dychę”, przyjrzeć się deserom kreowanym przez vlogera Adama Borowicza podczas live cooking show. Poznali trendy i nowinki z branży lodziarskiej, cukierniczej i piekarskiej prezentowane przez polskich i włoskich wystawców.

Wszyscy wrócili z targów zadowoleni, pełni inspiracji i zmotywowani do kolejnych warsztatów lodowych!

Informacja: K. Kubiak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.