Otwarty Szkolny Turniej Szachowy 2017

19.05.2017r. w naszej szkole odbył się Otwarty Szkolny Turniej Szachowy. W zawodach uczestniczyło 14 uczniów z Wałbrzycha. W ogólnej klasyfikacji turnieju w kategorii chłopców III miejsce zajął Kuba Kamiński z kl. IIg, a wśród dziewcząt I miejsce zajęła Jagoda Grzesik z kl. Ih.

W szachowej rywalizacji o Mistrzostwo Szkoły wśród chłopców: I miejsce zajął Kuba Kamiński z kl. IIg, II miejsce Szymon Jakubasz z kl.IIIg, III miejsce Dominik Ciepielewski z kl. Ik.

Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Jagoda Grzesik z kl. Ih, II miejsce Agnieszka Gut kl. Ik, III miejsce Roksana Gut z kl Ik.

Organizatorem turnieju była Pani Celina Klebańska