Otwarty Szkolny Turniej Szachowy 2017

19.05.2017r. w naszej szkole odbył się Otwarty Szkolny Turniej Szachowy. W zawodach uczestniczyło 14 uczniów z Wałbrzycha. W ogólnej klasyfikacji turnieju w kategorii chłopców III miejsce zajął Kuba Kamiński z kl. IIg, a wśród dziewcząt I miejsce zajęła Jagoda Grzesik z kl. Ih.

W szachowej rywalizacji o Mistrzostwo Szkoły wśród chłopców: I miejsce zajął Kuba Kamiński z kl. IIg, II miejsce Szymon Jakubasz z kl.IIIg, III miejsce Dominik Ciepielewski z kl. Ik.

Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Jagoda Grzesik z kl. Ih, II miejsce Agnieszka Gut kl. Ik, III miejsce Roksana Gut z kl Ik.

Organizatorem turnieju była Pani Celina Klebańska

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Szachy 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.