Szkolny konkurs 'Stół pięknie nakryty' 2017

11 kwietnia 2017 odbył się po raz kolejny w naszej szkole konkurs „Stół Pięknie Nakryty”. Tym razem do rywalizacji przystąpiło osiem dwuosobowych zespołów z klasy IIIh. Uczniowie mieli za zadanie przygotowanie pełnego nakrycia wraz z dekoracją stołu do konkretnej okazji oraz wybranego menu. Konkurs rozpoczął się o 8:00 i trwał do 11:15. Oto wyniki konkursu:

I miejsce:
Aneta Beślerzewska i Katarzyna Nowicka: „Romantyczna kolacja” oraz
Klaudia Kociołek i Roksana Surmiak: „Orientalna kolacja”

II miejsce:
Natalia Świst i Olga Wasylko: „Jesienna randka” oraz
Adrianna Iglińska i Paulina Witkowska: „Mloda Para”

III miejsce:
Natalia Drąszczyk i Marta Skowrońska: „Walentynki” oraz
Szymon Karpiński i Krystian Nosal: „Pożegnanie”

IV miejsce:
Nikola Nowak i Eliza Załęska: „Walentynki” oraz
Oliwia Ociepa i Karolina Zawada: „Wielkanoc”

Informacja: Marta Papiernik

Szkolny konkurs Stół pięknie nakryty 2017.pdf

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Stół Pięknie Nakryty 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.