Szkolna Akademia Przygody – Włochy

Idąc tropem poprzedniej prelekcji tym razem odwiedziliśmy Włochy. Uczniowie, którzy odbywali praktyki we Włoszech zabrali zebranych uczniów na wycieczkę po Bolonii, Florencji i Wenecji.

Zebrani uczniowie zostali zabrani w świat włoskiego renesansu. Uczennica kl. 3 h – Barbara Jojczyk przedstawiła najciekawsze zabytki tej części Włoch.

Pałace włoskich arystokratów, florenckie kamieniczki czy weneckie kanały z pl. św. Marka to perły włoskiej architektury. Każdy musi się zachwycić kunsztem włoskich artystów, rzeźbiarzy i architektów. Być w tym miejscach to tak jakby odbyć duchową podróż do znanych turystom miejsc, ale przedstawionych przez Basię w nieco innym wymiarze – cuda, cuda… 🙂

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.