🌄 Szkolna Akademia Przygody – Wiedeń

Kolejna prezentacją z wakacyjnej podróży pochwaliła się Paulina Olkowska z kl. IV h. Zebranych uczniów na prelekcji zaprosiła do Wiednia.

Paulina ruszyła śladami dawnego CK Habsburgów ukazując najwspanialsze zabytki od pałacu Schonbrunn przez barokowy kompleks pałacowo-muzealny Hofburg po gotycką katedrę św. Szczepana. Wiedeń dla Pauliny to nowoczesne miasto w historycznej otoczce splendoru cesarskiej dynastii Habsburgów i rytmów wiedeńskiego walca autorstwa Johanna Straussa.

Wiedeń nie tylko zachwyca zabytkami i swoją historią. Kawa po wiedeńsku i tort czekoladowy Sachera są kwintesencją wiedeńskiej kuchni. Paulina zapraszamy do Wiednia o każdej porze roku a my zapraszamy na kolejne prelekcje w ramach SAP.

Old Bat

powerpoint-ppt.pngWiedeń – prezentacja

SAP-Wiedeń-1SAP-Wiedeń-2SAP-Wiedeń-3

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.