Szkolna Akademia Przygody – Teneryfa

Zima w pełni a my jedziemy na Teneryfę. Zebranych na prelekcji na ciepłe Wyspy Kanaryjskie zabrali uczniowie kl. IVg – Adam Jeryng i Nikola Adamczewska.

Uczniom prelegenci przedstawili wyspę-kurort dla szerokiej liczby naszych rodaków. Dzięki nim poznaliśmy walory krajoznawcze tych wulkanicznych wysp z najwyższym szczytem – Pico del Teide (3718 m npm) po czarne wulkaniczne plaże. Fantazyjne, nadmorskie formy skalne i rejsy jachtem po Atlantyku w towarzystwie delfinów są jedną z atrakcji turystycznych Wysp Kanaryjskich.

Na lądzie, oprócz zabytków architektury turyści mogą wziąć udział w jednym z największych karnawałów na świecie a po nocnych zabawach można odpocząć w lokalnych knajpkach mocząc stopy w ciepłych wodach oceanicznych.

Dzięki Adamowi i Nikoli zima za oknem stała sie jakby przyjemniejsza – byle do wiosny 🙂

RS

[ngg_images source=”tags” container_ids=”SAP Teneryfa” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.