Szkolna Akademia Przygody – Malediwy

Kolejna lutowa prelekcja była jeszcze bardziej egzotyczna niż Teneryfa. Uczennica kl. IIe – Noela Kuszej wylądowała na, można rzec końcu świata a mianowicie na niewielkim archipelagu na Oceanie Indyjskim na Malediwach. Najbliżej z Malediwy jest do Indii.

Jeżeli szukamy raju to Malediwy. Piaszczyste plaże, lazurowe wody, palmy i bungalowy sprawiają, że człowiek może tam odpocząć. Noela przedstawiła zebranym uczniom charakterystykę wysp, które w skutek efektu cieplarnianego mogą zniknąć pod wodą. Mimo ze jest to kraj muzułmański to istnieją enklawy dla turystów z Europy, w których można się czuć swobodnie, ale jak przyznała uczennica nawet na ulicy spotykała się z sympatią młodych ludzi a poza tym w Rzymie trzeba zachowywać się jak Rzymianie.
Dzięki tej prelekcji poznaliśmy odległy kraj, który ma swój urok i jest ciekawym miejscem dla docierających tam turystów.

RS

[ngg_images source=”tags” container_ids=”SAP – Malediwy” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.