Szkolna Akademia Przygody – Korsyka

Na pierwszą prelekcję podróżniczą po feriach zabrała nas Aleksandra Liniewicz z kl. IVg. Tym razem ścieżki SAPu zawiodły nas na, leżącą na Morzu Śródziemnym, słoneczną Korsykę.

Ola przedstawiła zebranym na prelekcji charakterystykę wyspy, jej uwarunkowania geograficzne i społeczne. Następnie zabrała nas na multimedialną wycieczką po wyspie pełnej zabytków i ciekawych miejsc z jednym z najtrudniejszych szlaków górskich w Europie GR-20. Korsyka to nie tylko zabytki i góry, ale także piaszczyste plaże i czyste morze, które zachęca do wypoczynku i plażowania.

W zimowe dni warto wrócić do Oli prelekcji i pomarzyć o rajskiej wyspie Korsyce.
Zapraszamy na kolejne prelekcje w ramach szkolnej Akademii Przygody.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.