Szkolna Akademia Przygody – Bułgaria 2017

Na jedną z ostatnich w tym roku szkolnych prelekcji podróżniczej w ramach SAP zaprosiła nas uczennica kl. 2k – Magdalena Wojtkowiak. Tym razem była to Bułgaria a mianowicie część bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego – Słoneczny Brzeg.

Słoneczny Brzeg to największy kurort turystyczny w Bułgarii. Znajduje sie tam 600 hoteli i blisko 400 restauracji. Same miasto nazywane jest Las Vegas Europy Wschodniej z dyskotekami, kasynami i innymi obiektami umilającymi wypoczynek turystom.

Dla prelegentki Słoneczny Brzeg to przede wszystkim ciepłe morze, plaża i różnego rodzaju atrakcje z adrenaliną związane wypoczynkiem wakacyjnym. Ach Bułgaria :-).

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”SAP 2017 Bułgaria” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.