Światowy Dzień Rzucania Palenia i Walki z AiDS

W dniu 12.12.2016 r. w naszej szkole odbyły się obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia i Walki z AiDS. Zorganizowano przy współpracy nauczycieli w-fu i pielęgniarki imprezę ogólnoszkolną.
Uczniowie przedstawili program artystyczny pod hasłem „Papieros to nie to” oraz „Historia człowieka chorego na AiDS„. W scenkach odegranych przez młodzież zawarte były treści uświadamiające zgubny wpływ nikotyny na organizm i lekkomyślność doprowadzająca do zakażenia wirusem HIV. Ponadto tematykę antynikotynową i AiDS realizowano w formie wizualnej, dyskusji na lekcjach wychowania fizycznego, godzinach wychowawczych.

Nauczyciele wf

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Światowy Dzień Rzucania Palenia i Walki z AIDS 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/www/kn245656-1/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.