Światowy Dzień Dziecka i Światowy Dzień bez Papierosa

Światowy Dzień bez Papierosa 31.05.2018 – Światowy Dzień Dziecka 01.06.2018

04.06.2018r. po raz kolejny świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka połączony z obchodem Dnia bez Papierosa pod hasłem – Palenie to zło.
Na początku przekazane zostały młodzieży najistotniejsze informacje dotyczące skutków palenia papierosów, ich oddziaływanie na zdrowie i wygląd.
Następnie uczennice z klasy IIg, Ih, Ie i Iu zachęcili społeczność uczniowską i nauczycieli do wspólnej zabawy – Cała szkoła tańczy zumbę.
Zabawę urozmaicała swoim śpiewem Emilia Adamczyk z klasy Ie.
Imprezę przygotowała p. C. Klebańska z p. pielęgniarką I. Zbrożek i p. M. Doboszyńskim.

Informacja: C. Klebańska