Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2016

Gratulacje!

Kolejny raz uczennica naszej szkoły znalazła się w gronie laureatów Stypendium Prezesa Rady Ministrów,  w tym roku na to szczególne wyróżnienie zasłużyła swoimi dokonaniami naukowymi Izabella Kapczyńska z klasy 2u. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja: Agnieszka Fara-Obiegło

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2016″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/www/kn245656-1/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.