Sprawny w zawodzie kucharz 2017

Dnia 24.05.2017 r w naszej szkole odbył się konkurs ,,Sprawny w zawodzie kucharz- makaronowe szaleństwo” . Tematem przewodnim było wykorzystanie różnych makaronów w potrawach. Do konkursu zgłosili się uczniowie klas trzecich technikum i ZSZ. Na początku uczniowie przystąpili do dwóch ćwiczeń sprawnościowych, następnie sporządzali swoje konkursowe potrawy.

Wyniki:

  • I miejsce Szczybelska Natalia kl.3eu ,,Pocieszycielski makaron”
  • II miejsce Sobierski Bartosz kl. 3g, Tagiatelle”
  • III miejsce Musz Justyna kl.3eu ,,Zielone szaleństwo”

Informacja: Grażyna Czernik

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Sprawny w zawodzie kucharz 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.