Ślubowanie Wolontariuszy wałbrzyskich Klubów Ośmiu i Ósemeczek

07.12.2017 r. odbyło się Ślubowanie Wolontariuszy. Wolontariusze złożyli przysięgę, którą zobowiązali się do przestrzegania zasad panujących w Klubie:

  • zasadę osobistej pracy i zaangażowania na rzecz dobra,
  • zasadę etyczną Kazimierza Lisieckiego „wstyd za zło”,
  • ·zasadę budowania cywilizacji miłości,
    oraz zaśpiewali hymn Ośmiu Wspaniałych.

Wydarzenie uświetnił występ młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych oraz członków Stowarzyszenia Radość Życia, który pokazał jak ważne jest czynienie dobra we współczesnym świecie

Katarzyna Kubiak

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Ślubowanie Wolontariuszy 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”filename” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.