SAP – Wielka Brytania i Chorwacja

W tym miesiącu odbyły się kolejne prezentacje w ramach Szkolnej Akademii Przygody. Tym razem do Wielkiej Brytanii i Chorwacji zaprosiły nas uczennice kl. I h: Dominika Reinhardt i Paulina Olkowska.
Paulina zaprezentowała nam zabytki Londynu i Birmingham. Poznaliśmy jak żyją ludzie w Anglii. Z jakimi borykają sie problemami Polacy tam mieszkający i jak wygląda typowe angielskie śniadanie. Dominika zabrała nas w okolice chorwackiego Sibenika i wodospadu Krka, ukazując nam piękno chorwackich plaż i okolicznych cudów natury.
zapraszamy w grudniu na nowe prezentacje w ramach szkolnej Akademii Przygody.

R. Strzeszewski

[ngg_images source=”tags” container_ids=”SAP Chorwacja i Wielka Brytania” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/www/kn245656-1/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.