SAP – Praktyki w Irlandii Północnej

W okresie przedświątecznym uczennica kl. 3e – Paulina Korenik podzieliła się z nami swoimi wrażeniami z praktyk zawodowych, które odbyła w Irlandii Płn. Oczywiście nie samymi praktykami człowiek żyje więc nasza uczennica zwiedzała też okoliczne miejscowości oraz główne atrakcje turystyczne.

Uczennica przedstawiła zagmatwaną historię Irlandii Płn. i ukazała ślady konfliktu między katolikami a protestantami. Pokazała też irlandzkie miasta o charakterystycznej dla panowania brytyjskiego zabudowie wraz z budynkiem parlamentu w Belfaście i pomnikiem ofiar katastrofy Titanica.

Zachwycała się irlandzkim wybrzeżem o wysokich klifach i pozostałościami po wulkanicznej przeszłości Irlandii Płn. Po spacerach, w irlandzkich pubach, kosztowała tradycyjnych dań tamtejszej kuchni z nieśmiertelnym fish and chips na czele.

Paulina z Irlandii Płn wyniosła mnóstwo pozytywnych wrażeń, które pozostaną w jej pamięci.

PDF.jpgpraktyki_2019-Belfast.pdf

Old Bat

SAP-praktyki-irlandia_2019-2praktyki-irlandia_2019-7praktyki-irlandia_2019-6praktyki-irlandia_2019-5praktyki-irlandia_2019-2praktyki-irlandia_2019-1SAP-praktyki-irlandia_2019-1

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.