Regionalny Konkurs Kulinarny „QMAM KASZĘ”

Nasi uczniowie, Nikola Nahorecka z kl. 3 u i Patryk Sułek z kl. 3k dnia 9. stycznia 2018 r. otrzymali wyróżnienie za udział w Regionalnym Konkursie Kulinarnym „QMAM KASZĘ” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach.

Przygotowali danie główne „Pierożki z kaszą jaglaną i łososiem” oraz deser „Krem z kaszy jaglanej”.

Informacja: K. Kubiak

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Konkurs Qumam kaszę 2018″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.