Razem z Rzemiosłem w niezwykłą podróż

W dniu 24 październik 2016 w naszej szkole odbyło się spotkanie z pracownikami Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej z Wrocławia. Celem spotkania było przekazanie informacji na temat projektu „Razem z Rzemiosłem w niezwykłą podróż”, który
skierowany jest do uczniów z Zasadniczej Szkoły Zawodowej o kierunku: kucharz i cukiernik. Uczestnictwo w projekcie daje możliwość nabycia przez uczestników nowych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku pracy oraz wzrost umiejętności w zakresie posługiwania się językiem niemieckim/francuskim/angielskim, szczególnie branżowym.

Realizacja projektu zwiększa szanse uczestników na zatrudnienie lub rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na lokalnym i europejskim rynku pracy. W ramach projektu uczeń ma możliwość wyjazdu na 2-tygodniowy staż do Niemiec lub Francji i odbyć go u pracodawcy w branży zgodnej ze swoim kierunkiem kształcenia. Wszystkie koszty pobytu pokryte są w ramach projektu, uczestnik otrzymuje dodatkowo kieszonkowe w wysokości od 300 do 500 euro.

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Razem z Rzemiosłem w niezwykłą podróż” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/www/kn245656-1/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.