„Profilaktyka, a Ty”

Dnia 11.06.2015r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Profilaktyki w ramach Ogólnopolskiego Programu „Profilaktyka, a Ty”.

Pani pedagog Danuta Zakrzewska przygotowała cały program. Zaproszeni zostali goście Paweł Kądziołka – absolwent naszej szkoły i Paweł Murasicki, którzy dzielili się swoim świadectwem życia, kiedyś w uzależnieniu, a dzisiaj trzeźwi i pomagający innym. Był również Pan Łukasz Lipka kierownik pracy socjalnej z MOPS w Wałbrzychu, który opowiedział o pracy z osobami bezdomnymi.

Uczniowie naszej szkoły – Kamila Minierska, Natalia Pysz, Maciej Runo i Radosław Kopeć, wzięli udział w przedstawieniu „Moje życie – mój wybór”, które bardzo podobało się zebranym na sali uczniom, nauczycielom i zaproszonym gościom.

Informacja: Danuta Zakrzewska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.