Pomysł na biznes – konkurs DARR w Szczawnie-Zdroju

W dniu 18 listopada 2015 w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbył się konkurs „Pomysł na biznes”, którego organizatorem była Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego w Szczawnie Zdroju. Konkurs polegał na przygotowaniu pomysłu na biznes w postaci prezentacji multimedialnej, którą uczestnik musiał zaprezentować. Jako jedyna szkoła z Wałbrzycha wzięliśmy udział w tym konkursie (w sumie było 15 uczestników ze szkół spoza Wałbrzycha).

Trzech uczniów z klasy ekonomicznej przedstawiało swoje prezentacje:

  • Natalia Szkólska – klasa 1e, pomysł na biznes – „Raj Koralików”
  • Martyna Cierpiał – klasa 3e, pomysł na biznes – „Sklep Muzyczny”
  • Mariusz Kółkowski  – klasa 3e, pomysł na biznes: „Prasowanie z usługą  door to door”

Drugie miejsce w ramach konkursu zajął Mariusz Kółkowski . Nagrodą było 500 zł.

Wszystkim uczestnikom gratuluję ciekawych pomysłów i odwagi wzięcia udziału w konkursie!

Informacja: Sylwia Szarek-Kostiuczuk

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.