Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018

Kończy się rok szkolny 2017/2018, a wraz z nim zmagania sportowe naszych uczniów, którzy rywalizowali w zawodach międzyszkolnych – Licealiadzie.
Rywalizacje te rozpoczęto Inauguracją Sportowego Roku Szkolnego podczas której młodzież przygotowała przedstawienie pt.: W jakiej dyscyplinie mam wziąć udział w szkolnych zawodach? Zaprezentowane zostały dyscypliny sportowe uprawiane w naszej szkole promujące zdrowy styl życia.
Przygotowanie C. Klebańska, A. Wawrzyniak

We współzawodnictwie międzyszkolnym miejsca medalowe zdobyliśmy w:

  • Sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt – II m., opieka C. Klebańska
  • Szachach drużynowych – II m., opieka C. Klebańska
  • Halowej piłce nożnej chłopców – III m., opieka A. Wawrzyniak
  • Tenisie stołowym chłopców – II m., opieka C. Klebańska
  • Trójkach siatkarskich dziewcząt – II m., opieka M. Doboszynski
    Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują wszystkim uczniom za godne reprezentowanie szkoły biorących udział aż w 15 dyscyplinach sportowych

Informacja: C. Klebańska

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Sport – podsumowanie 2018″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.