Podsumowanie Festiwalu Tradycji Górniczych BARBÓRKA 2017

W dniach 01-04.12.2017 r. na terenie Starej Kopalni odbył się Festiwal Tradycji Górniczych Barbórka – rodzinne święto, celebrujące górnicze tradycje Wałbrzycha i regionu.

W tegorocznych obchodach pomagali wolontariusze z klas 4 u i 4u: Nikola Adamczewska, Dagmara Kluczewska, Samanta Kowalska, Dominika Kruszewska, Joanna Łazicka, Paulina Mocydlarz, Alicja Motyka, Joanna Nowicka, Paulina Pabich, Szymon Pabisiak, Dominika Piasecka, Natalia Sikorska, Natalia Szczybelska, Nikola Woźniak.

31 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie podsumowujące obchody, podczas którego wolontariusze otrzymali podziękowania od Pana Prezydenta Romana Szełemeja za zaangażowanie w współtworzenie tego wyjątkowego wydarzenia.

Informacja: Katarzyna Kubiak

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.