Pierwszy dzień wiosny w Starej Kopalni

7-osobowa grupa uczniów skorzystała ze specjalnie przygotowanych, bezpłatnych wydarzeń dla uczniów wałbrzyskich szkół na terenie Starej Kopalni. Stały się one okazją, aby w pierwszy dzień wiosny odkrywać na nowo nasze miasto. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach z lepienia gwarków w Centrum Sztuki Unikatowej z lepienia gwarków, podczas których poznali proces ich tworzenia i pod czujnym okiem instruktora wykonali własne rzeźby. Z uwagi na proces technologiczny prace będą gotowe do odbioru po upływie 3 tygodni.

Informacja: Katarzyna Kubiak

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Lepienie gwarków” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.