Pierwszy dzień wiosny w Starej Kopalni

7-osobowa grupa uczniów skorzystała ze specjalnie przygotowanych, bezpłatnych wydarzeń dla uczniów wałbrzyskich szkół na terenie Starej Kopalni. Stały się one okazją, aby w pierwszy dzień wiosny odkrywać na nowo nasze miasto. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach z lepienia gwarków w Centrum Sztuki Unikatowej z lepienia gwarków, podczas których poznali proces ich tworzenia i pod czujnym okiem instruktora wykonali własne rzeźby. Z uwagi na proces technologiczny prace będą gotowe do odbioru po upływie 3 tygodni.

Informacja: Katarzyna Kubiak