Ogólnopolski Tydzień Kariery 2019

„Pasja, profesja, powołanie”

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który już po raz 9 odbył się w naszej szkole w dniach 21-25.10.2019 pod hasłem „Pasja, profesja, powołanie”, młodzież kształcąca się w zawodach z branży gastronomicznej, hotelarskiej, ekonomicznej miała okazję zapoznać się ze specyfiką i możliwościami swojego zawodu.

Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej. Działania kierowane są przede wszystkich do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową.

Tegoroczny Tydzień Kariery w naszej szkole został zorganizowany w ścisłej współpracy z:

 • Powiatowym Urzędem Pracy
 • Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
 • Bankiem PKO BP
 • Hotelem Ibis Styles
 • Dolnośląskimi Pracodawcami
 • Toyotą
 • Biurem Rachunkowym „E-finanse”
 • Hotelem Maria
 • CityFit
 • Kancelarią Adwokacką Świteńki & Partnerzy
 • Pracownią Kulinarną z Jeleniej Góry

Dziękujemy wszystkim zaproszonym Gościom.

Informacja: Sylwia Szarek

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.