Ogólnopolski Tydzień Kariery 2017

Jak co roku w dniach 16.10-20.10.2017 w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, młodzież kształcąca się w zawodach branży gastronomicznej, hotelarskiej, ekonomicznej, transportowo-logistycznej, miała okazję zapoznać się ze specyfiką i możliwościami swojego zawodu. Inicjatorem OTK jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej.

Swoją obecnością podczas OTK zaszczycili nas:

  • Pani Monika Olszewska – Specjalista ds. marketingu w Hotelu Redbaron w Świdnicy
  • Pani Sandra Stuchły – Dyrektor hotelu Ibis Styles w Wałbrzychu
  • Pan Marek Mazurek – Dyrektor Hotelu Redbaron w Świdnicy
  • Pani Magdalena Walter – Koordynator ds. komunikacji społecznej i Edukacji w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Wałbrzychu
  • Pan Ireneusz Małkowski – Pracownik branży gastronomicznej w „Dworzysku” w Szczawnie Zdroju

W ramach OTK zostały przeprowadzone warsztaty przez pracowników Wyższej Szkoły Bankowej z Wrocławia pt. „Wystąpienia publiczne”. Podczas warsztatów uczniowie klas czwartych mogli się dowiedzieć m.in.: jak zachwycić publikę i sterować jej uwagą, tworzenie przejrzystych przekazów, które trafiają do każdego.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NASZYM GOŚCIOM!

Informacja: S. Szarek

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.