Nietoperki – Wałbrzych autokarowo

Nietoperki – Wałbrzych autokarowo

W dniu 23 listopada ruszyliśmy zwiedzać nasze rodzinne miasto Wałbrzych. Luksusowo i wygodnie wybraliśmy się na objazdówkę po mieście połączoną z zajęciami terenowymi oraz zwiedzaniem kościoła w Rybnicy Leśnej.

Podczas przejazdu przez Wałbrzych mogliśmy poznać jego historię, zobaczyć ciekawe miejsca i usłyszeć o tajemnicach miasta, w którym mieszkamy. Podczas zajęć terenowych analizowaliśmy panoramę górską, rozpoznawaliśmy poszczególne szczyty oraz „bawiliśmy” się kompasem wyznaczając azymuty, orientując mapę, obliczaliśmy odległość itp.

W Rybnicy Leśnej zwiedziliśmy zabytkowy kościół św. Jadwigi z 1609 r, który jest perłą drewnianej architektury sakralnej w naszym regionie. Gościliśmy też w schronisku Andrzejówka na obiedzie.

Wycieczka była bardzo poznawcza i dzięki niej wiemy, że Wałbrzych ma wiele do zaoferowania ludziom, którzy chcą poznać nasze miasto.

Old Bat

Otagowano , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.