Nietoperki – Turystyka Łączy Pokolenia

W ostatnią niedzielę września – 28.09.br, członkowie naszego koła turystycznego wzięli udział w Zlocie Turystów na Wielkiej Sowie organizowanego przez wałbrzyski oddział PTTK. Zlot był zakończeniem Sztafety Pokoleń, w myśl której młodzi turyści wędrowali wespół z turystami tzw. 3 wieku. Hasłem przewodnim było: Turystyka Łączy Pokolenia.

My także wędrowaliśmy z turystami-emerytami, którzy mimo upływu lat wciąż maja młode serca do gór i wędrowania. Naszymi towarzyszami byli państwo Maria i Andrzej Romańczak z Wałbrzycha.

Trasa, którą wędrowaliśmy obejmowała ciekawe miejsca związane z historią turystyki w masywie Wielkiej Sowy. Poznaliśmy również walory krajoznawcze i przyrodnicze jakie oferują miłośnikom gór Góry Sowie.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.