Nietoperki – Szkolny Konkurs Krajoznawczo-Turystyczny

W lutym br. odbyła się XI edycja Szkolnego Konkursu Krajoznawczo-Turystycznego, który jest wstępną eliminacją od udziału w powiatowej olimpiadzie do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Krajoznawczo-Turystycznego PTTK.

W naszym szkolnym konkursie udział wzięło 25 uczniów z klas pierwszych i drugich. Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z trzema testami sprawdzającymi ich wiedzę:

  • historyczno-krajoznawczą naszego regionu,
  • udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym,
  • dostrzegania niebezpieczeństw wynikających z górskich wędrówek
  • topograficzną: wyznaczanie azymutu, rozpoznawania znaków topograficznych, odczytywania rzeźby terenu,
  • historii turystyki w Polsce

Konkurs wygrali:

  • I miejsce: Alicja Szpyrc – kl. IIu
  • II miejsce: Przemysław Gładuniec – kl. IIu
  • III miejsce: weronika Pławińska – kl. Ig

Zwycięzcom gratulujemy 🙂

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Szkolny Konkurs Krajoznawczo-Turystyczny 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/www/kn245656-1/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.