Nietoperki – Szkolna Akademia Przygody (Holandia)

Na początku listopada br. odbyła się kolejna prelekcja w ramach SAP. Tym razem prelegentką była uczennica kl. IIIh – Natalia Grzeszuk. Jej wystąpienie dotyczyło tradycji zawiązanych z codziennym życiem Holendrów.

Dowiedzieliśmy się w jaki sposób Holendrzy celebrują narodziny dzieci i w jaki sposób obwieszczają zakończenie nauki szkolnej.

Natalia ukazała nam jak łatwy jest start w dorosłe życie młodych Holendrów i troszkę im zazdrościliśmy, że mają takie możliwości wejścia w dorosłe życie, ale z drugiej strony więzi rodzinne są słabe i szybko zanikają pomiędzy rodzicami i dziećmi co doprowadza do moralnego upadku rodziny a tym samym narodu holenderskiego.

W sumie czy mamy im czego zazdrościć? Każdy uczestnik prelekcji musi sobie sam na to pytanie odpowiedzieć. Wkrótce odbędzie sie kolejna prelekcja podróżnicza, na którą Nietoperki zapraszają.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.