Nietoperki – szkolenie przyrodnicze

W czerwcu odbyło się, w ramach koła turystycznego szkolenie przyrodnicze, którego celem była poznanie roślinności charakterystycznej dla naszego regionu. W związku z tym w szkole odbyła się prezentacja roślin za pomocą plansz poglądowych a potem ruszyliśmy w teren sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę.

Analizowaliśmy florę w okolicy naszej szkoły. Poznaliśmy gatunki drzew rosnące wokół szkoły oraz w parku Rusinowa i omawialiśmy ich charakterystykę biologiczna. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza wzbogaci nasze postrzeganie przyrody podczas górskich wędrówek.

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”szkolenie przyrodnicze” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.