Nietoperki – SAP – Norwegia

W listopadzie odbyła się kolejna prelekcja z okazji Szkolnej Akademii Przygody. Tym razem prelegentem był Mateusz Nerc z kl. Ie, który zaprezentował zebranym uczniom uroki stolicy Norwegii – Oslo i jej okolicy.

Dzięki Mateuszowi poznaliśmy jak mieszka król Norwegii Harald V i okolice pałacu królewskiego z zabytkowym parkiem i operą w Oslo.

Następnie Mateusz zaprezentował nam jak wyglądają fiordy norweskie, czym są i jak powstały. Wszyscy zebrani zgodzili się, że stanowią one jedną z największych atrakcji Norwegii, które uzupełniają spokojne w swoim wyrazie niewielkie miejscowości. Norwegia jawi się jako kraj pięknych widoków przyrody i nieskażonej natury, który zachęca do odwiedzin.

Zapraszamy na koleją prezentację juz w grudniu w ramach szkolnej Akademii Przygody.

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”SAP Norwegia” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”filename” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.