Nietoperki – SAP – Norwegia

W listopadzie odbyła się kolejna prelekcja z okazji Szkolnej Akademii Przygody. Tym razem prelegentem był Mateusz Nerc z kl. Ie, który zaprezentował zebranym uczniom uroki stolicy Norwegii – Oslo i jej okolicy.

Dzięki Mateuszowi poznaliśmy jak mieszka król Norwegii Harald V i okolice pałacu królewskiego z zabytkowym parkiem i operą w Oslo.

Następnie Mateusz zaprezentował nam jak wyglądają fiordy norweskie, czym są i jak powstały. Wszyscy zebrani zgodzili się, że stanowią one jedną z największych atrakcji Norwegii, które uzupełniają spokojne w swoim wyrazie niewielkie miejscowości. Norwegia jawi się jako kraj pięknych widoków przyrody i nieskażonej natury, który zachęca do odwiedzin.

Zapraszamy na koleją prezentację juz w grudniu w ramach szkolnej Akademii Przygody.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.