Nietoperki – powiatowe eliminacje do OMTK-T PTTK

Nietoperki – powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Krajoznawczo Turystycznego PTTK

W dniu 6 kwietnia odbyły się w naszej szkole powiatowe eliminacje do OMTT-K PTTK. Eliminacje skupiły uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich naszego powiatu. W sumie w eliminacjach wzięło udział 24 uczniów. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Nasi uczniowie również obsługiwali imprezę.

Uczestnicy eliminacji rozwiązywali testy krajoznawczo – topograficzne. Musieli sie wykazać znajomością przepisów ruchu drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy. Odbył sie też bieg na orientację, podczas którego uczniowie musieli odnaleźć ukryte w terenie punkty.

Drużyna I z kl. 3h zajęła 3 miejsce (Ada Drochomirecka, Mateusz Czerwiński i Grzegorz Szczepański) a drużyna II złożona z uczniów klas pierwszych: 1u i 1h ( Patrycja Piróg, Katarzyna Wacław i Wiktor Juraszek) miejsce 5. Gratulujemy uzyskanych wyników

Należy podziękować nauczycielom wspomagającym: p. Dominice Lipiec, p. Katarzynie Kubiak i p. Mirosławowi Doboszyńskiemu za pomoc w zorganizowaniu eliminacji. Dziękuję

Za rok kolejne eliminacje i być może będziemy współorganizować eliminacje wojewódzkie do OMTT-K. Rozmowy trwają.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.