Nietoperki – paintball

Ubiegły rok szkolny koło turystyczne zakończyło z przytupem. Członkowie koła wraz z uczniami obecnych kl. 2e, 2g, 3u i 3g wzięli udział w manewrach paintballowych na torach terenowych Ekstremalnego Wałbrzycha.

Uczniowie podzieleni na dwie drużyny rywalizowały ze sobą na przetrwanie w lesie a potem w otwartym terenie imitującym miasto. Adrenalina dała znać o sobie i emocji było co nie miara. Dziewczyny z kl. 2e biorące udział w grze wcale nie ustępowały miejsca chłopcom a często przechylały szalę zwycięstwa dla swojej drużyny. Kluki z farbą śmigały gęsto znacząc trafienia na uniformach. W obu konkurencjach należało wykazać się sprytem i odpowiednią taktyką, aby zwyciężyć oraz dozą zgrania zespołowego i wsparcia mentalnego.

Paintball jest fajną zabawą. Umożliwiła nam aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu w fajnej atmosferze i nikt nie miał do nikogo urazy za trafienie i wyeliminowanie z gry.

Z pewnością w najbliższym miesiącu znowu odwiedzimy pola Ekstremalnego Wałbrzycha, ale już w jesiennej scenerii.

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Paintball” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.