Nietoperki – Ogród wspinaczkowy – Jezioro Bystrzyckie

Korzystając z ciepłych dni kończących lato postanowiliśmy odwiedzić tzw. ogród wspinaczkowy – jezioro Bystrzyckie. Jest to nazwa obejmująca kilka skałek przygotowanych do wspinaczki w Zagórzu Śląskim. Skały zostały przygotowane w ramach projektu organizowanego przez Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy.

Grupa młodzieży poznała zasady bezpiecznej wspinaczki skałkowej i przeszli podstawowe szkolenie. Na drogach skalnych o różnym stopniu trudności uczniowie naszej szkoły próbowali swoich sił – oczywiście z różnym skutkiem, ale nie to było najważniejsze kto wejdzie na szczyt. Najważniejszą sprawa była wspólna zabawa, odpoczynek na świeżym powietrzu, integracja zespołu.

Mamy nadzieję, że uda sie nam jeszcze wygospodarować jakiś wolny dzień i znowu odwiedzimy ogród wspinaczkowy nad jeziorem Bystrzyckim.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.