Nietoperki – jesienny paintball

Zgodnie z planem pracy koła turystycznego Nietoperki wsparte przez uczniów innych klas naszej szkoły wzięły udział w rozgrywkach paintballa na torze ekstremalnego Wałbrzycha.

Rozegraliśmy klika scenariuszy symulowanych walk na dwóch torach: leśnym i imitującym zabudowę miejską. Nie zawodna okazała sie ekipa złożona z uczniów kl. Iu – Jakub Józefczyk, Dawid Gwóźdź, Bartek Sawicki wsparta przez Patryka Babika z kl. IIIk, która wygrała wszystkie rozgrywki. Gratulujemy taktyki i zgrania zespołu.
Być może kolejne spotkanie na torze ekstremalnego Wałbrzycha będzie miało miejsce już w zimowej scenerii i w całkiem innych warunkach. No cóż zima zapowiada się obiecująco 🙂

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Paintball 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”filename” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.