Nietoperki – Inauguracja sezonu turystycznego

Jak co roku członkowie SKKT PTTK „Nietoperki” wzięli udział w zorganizowanej przez koło przewodników sudeckich inauguracji sezonu turystycznego i jak co roku tradycyjne rozpoczęcie sezonu rozpoczyna się w Boguszowie-Gorcach.

W tym roku miejscem, w którym gościliśmy był Ośrodek Sportów Zimowych – Góra Dzikowiec.

W pierwszej części inauguracyjnej wysłuchaliśmy prelekcji dotyczących walorów krajoznawczych Gór Kamiennych i bezpieczeństwa w górach. Potem wjechaliśmy kolejką linową na szczyt Dzikowca, aby z wieży widokowej podziwiać rozległą górską panoramę a następnie, przy ognisku i kiełbaskach mogliśmy wysłuchać piosenek turystycznych w wykonaniu wałbrzyskiej Loży Trubadurów.

Spotkanie było udane. Słoneczna pogoda i widoki uzupełniły miłe wrażenia z inauguracji sezony turystycznego, w której za rok również weźmiemy udział.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.