Nietoperki – II Sudecki Rajd Narciarski

W górach zima, wiec Nietoperki ruszyły na szlak. W dniu 21 lutego br. wzięliśmy udział w II Sudeckim Rajdzie Narciarskim, który odbył się w Górach Sowich. Naszym celem była oczywiście Wielka Sowa. Pomimo, że w dolinach prawie wiosna to w górach wciąż panuje aura zimowa. Trasa naszej narciarskiej wędrówki wiodła od przeł. Walimskiej wzdłuż Sinej Drogi na grań i szczyt Wielkiej Sowy.

Uczyliśmy się zasad bezpiecznego poruszania sie na nartach biegowych, pokonywania stromych podejść i zjazdów. Wiemy już, że narty zimą to jest to a same zjazdy w białym puchu dają masę przyjemności. Za rok znowu ruszamy na narty odkrywać nasze Sudety środkowe.

Ps. Podziekowania dla p. Mirosława Doboszyńskiego, za udział w rajdzie.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.