MAGIA w wykonaniu naszych uczniów

25 marca br. nasza szkoła przedstawiała swoje talenty kulinarne w Markecie bi1. Uczniowie z klas gastronomicznych zaprezentowali:

  • sztukę carvingu, czyli wycinania w owocach i warzywach
  • kuchnię molekularną
  • potrawy przygotowywane za pomocą azotu: lody i bezy

Market bi1 zaprosił nas do współpracy i zaopatrzył nas we wszystkie potrzebne surowce. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”28″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.