KONKURS Mój Zawód Przyszłości – czy wiesz, jaką zrobisz karierę?

Wyobraź sobie, że czas nagle przyspieszył. Przenieś się myślami do roku 2030 – technologia jeszcze bardziej poszła do przodu, a w zasięgu ręki jest wiele nowych możliwości. Jaki masz plan na swoją karierę? Czy masz już pomysł na swój przyszły zawód marzeń?

W konkursie Mój Zawód Przyszłości #Praca2030 Twoim zadaniem jest właśnie o tym nam opowiedzieć! Opisz, gdzie i jak chciałbyś pracować za 10 lat i wygraj semestralny kurs programowania, ufundowany przez Gigantów Programowania oraz gadżety elektroniczne i gamingowe!

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich woj. śląskiego i dolnośląskiego. Pod tym adresem znajdziesz szczegóły, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy: https://www.aplikuj.pl/praca2030

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.