Konkurs ekologiczny PANDA

24 kwietnia 2017 roku po raz 8 odbył się w naszej szkole Konkurs Ekologiczny. Wzięły w nim udział 3-osobowe drużyny z klas pierwszych technikum. Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą ekologiczną, rozwiązując szereg trudnych zadań.

Wyniki konkursu drużynowego są następujące:
I miejsce klasa Ih: paulina Olkowska, Ewa Jędryszko, Barbara Jojczyk,
II miejsce klasa Ig: Paulina Poczta, Julia Aniuk, Przemysław Lubik,
III miejsce klasa Ie: Natalia Dziubakowska, Natalia Cieślak, Adrian Gonera.

W konkursie indywidualnym zwyciężyła Basia Jojczyk z klasy Ih.
Nagrody dla uczestników ufundowało Nadleśnictwo Wałbrzych i Rada Rodziców Zespołu Szkół Nr 7. Gratuluję i dziękuję wszystkim uczestnikom

Organizator: Iwona Szydłowska

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Konkurs ekologiczny PANDA 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.