Konkurs Ekologiczny „PANDA” 2018

23 kwietnia 2018 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Ekologiczny „PANDA”, była to już jego IX edycja. W konkursie wzięły w nim udział 3-osobowe drużyny z klas pierwszych technikum i branżowej szkoły I stopnia. Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą ekologiczną, rozwiązując szereg trudnych zadań. W komisji konkursowej oprócz nauczycieli ZS Nr 7 znalazł się również przedstawiciel Nadleśnictwa Wałbrzych podleśniczy Pan Michał Czekatowski.

Wyniki konkursu drużynowego są następujące:

  • I miejsce klasa IE: Natalia Górka, Emilia Adamczyk, Patrycja Miś,
  • II miejsce klasa IU: Katarzyna Brzezińska, Paulina Guła, Dagmara Siemaszko,
  • III miejsce klasa IH: Oskar Wasielewski, Kacper Dębczak, Dominika Kamińska.

W konkursie indywidualnym zwyciężył Paweł Obara z klasy IK.

Nagrody dla uczestników ufundowało Nadleśnictwo Wałbrzych i Rada Rodziców Zespołu Szkół Nr 7.
Gratuluję i dziękuję wszystkim uczestnikom

Organizator Iwona Szydłowska

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Konkurs Panda 2018″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.