IX edycja Dolnośląskich Potyczek Hotelarskich – opieka merytoryczna

 

 zs7-logo
Opieka merytoryczna
 dolnoslaskie_potyczki_hotelarskie

Z przyjemnością informujemy, że:

Partnerem merytorycznym IX edycji konkursu Dolnośląskie Potyczki Hotelarskie jest Fundacja Europejskiego Centrum Badania Alergii, której celem statutowym jest poszerzanie i popularyzacja wiedzy na temat alergii. Efekt prac fundacji to m.in. lista produktów, usług i hoteli, które są przyjazne dla osób z alergiami.

 Ecarf Partner merytoryczny konkursu Dolnośląskie Potyczki Hotelarskie

 

IX edycja konkursu „Dolnośląskie Potyczki Hotelarskie” została objęta mentoringiem Polskiej Akademii Gościnności.

 Polska Akademia Gościnności Credo Polskiej Akademii Gościnności jest sentencja:

 „Gościnności nie zapominajcie, przez nią, bowiem niektórzy, nie wiedząc o tym, aniołów gościli”.

Polska Akademia Gościnności wyraziła gotowość wystawienia listów polecających
(w języku polskim oraz angielskim) dla laureatów konkursu. Wsparcie inicjatywy naszej szkoły przez Polską Akademię Gościnności stanowi z pewnością dla adeptów hotelarstwa potwierdzenie właściwego wyboru drogi zawodowej.

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.