Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019

W dniu 05.10.2018 r. w naszej szkole odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego. Uczniowie w humorystyczny sposób zaprezentowali dyscypliny sportowe, które lubią i uprawiają. Akcja ta miała na celu propagowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród młodzieży szkolnej.

Informacja: C. Klebańska

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Inauguracja Sportu 2018/2019″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.