Green Gate 2016

Warsztaty uczniów naszej szkoły z Sudeckim Stowarzyszeniem Ekorozwoju Green Gate

Pierwszy wyjazd odbył się w dniach: 25 – 27.09.2015. Pojechaliśmy do Pisarzowic, miejscowości położonej niedaleko Kamiennej Góry. Zatrzymaliśmy się w Gościńcu Rudawskim.
Pierwszego dnia zapoznaliśmy się ze sobą i nauczyliśmy się jak przemawiać w grupie.
Drugiego dnia wybraliśmy się na spacer, aby bliżej poznać otaczającą nas przyrodę i zorganizowaliśmy grę w podchody. To była świetna zabawa.
Trzeci dzień rozpoczęliśmy interesującą grą. Musieliśmy przejść podwórko z lusterkiem pod brodą, nie patrząc pod nogi, radzić sobie tylko tym, co mamy nad sobą. Dzięki temu zobaczyliśmy jak blisko nas jest przyroda, na którą w życiu codziennym nie zwracamy uwagi. Kolejne zadanie jakie mieliśmy do wykonania, to ułożenie jak najwyższej wieży z klocków przy pomocy podnośnika i sznurków. To ćwiczenie nauczyło nas cierpliwości.

Drugi wyjazd odbył się w dniach od 02.10.2015 do 4.10.2015. Wybraliśmy się do Przesieki, niedaleko Karpacza. Zatrzymaliśmy się w hotelu Bałtyk. Czas spędziliśmy na łonie natury, podziwiając jej piękno oraz uczestniczyliśmy w różnorodnych grach edukacyjnych.

Trzeci wyjazd odbył się od 6.11.2015 do 8.11.2015.Tym razem pojechaliśmy do Karpacza, zatrzymaliśmy się w hotelu Halny. Graliśmy w grę miejską, mieliśmy do wykonania 6 zadań, a w zdobywaniu odpowiedzi pomagali nam mieszkańcy Karpacza.
Ostatniego dnia zorganizowaliśmy krótki spacer pożegnalny i otrzymaliśmy dyplomy ukończenia Akademii na MAKSa.

Informacja: Marta Papiernik

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.