Dzień Przedsiębiorczości

Uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych i drugich wzięli udział w programie „Dzień przedsiębiorczości”, który odbył się 21 marca 2018 a pomysłodawcą jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie. Dzięki uprzejmości wałbrzyskich i wrocławskich przedsiębiorców i instytucji, młodzież naszej szkoły odbyła jednodniowe wizyty w zakładach pracy. Uczniom zostały stworzone warunki do konfrontacji swoich wyobrażeń o wybranym stanowisku pracy z rzeczywistością. Pozyskane informacji pozwoliło uczestnikom programu na podjęcie właściwej decyzji co do dalszego rozwoju swojej kariery zawodowej.

Uczniowie w ramach Dnia Przedsiębiorczości mieli możliwość uczestniczenia w wycieczkach zawodoznawczych:
– Hotel Ibis Styles we Wrocławiu
– Hotel Granary we Wrocławiu
– Zakład produkcyjny Tristone w Wałbrzychu
Wszystkim pracodawcom bardzo dziękujemy za przyjęcie naszych uczniów!!!

Informacja: S. Szarek