Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2019 już tradycyjnie obchodziliśmy Święto KEN, popularnie zwane Dniem Nauczyciela. Klasy drugie przygotowały program artystyczny i smakowity poczęstunek, oraz zajęły się profesjonalną obsługą kelnerską i baristyczną podczas tej imprezy. Był to też stosowny moment do wręczenia Medalu Diligentiae p. Franciszkowi Czarneckiemu – emerytowanemu nauczycielowi matematyki, oraz nagród przyznawanych przez dyrektora pedagogom i pracownikom szkoły wyróżniającym się swoimi osiągnięciami w bieżącej pracy zawodowej. Dla wszystkich jest to corocznie okazja do spotkania z nauczycielami i pracownikami- emerytami, którzy z zainteresowaniem obserwują rozwój naszej szkoły.

Dziękujemy i gratulujemy, ale Drodzy Uczniowie – to wszystko dla Was !!!

Agnieszka Fara-Obiegło, Izabela Łaszewska-Mitręga 
fotografie: AKF Zoom

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.