Dzień Dziecka, Dzień Bez Papierosa

Światowy Dzień bez Papierosa 31.05.2017
Światowy Dzień Dziecka 01.06.2017

Tradycją naszej szkoły jest to, że 01.06.2017r. świętujemy Dzień Dziecka połączony z Dniem bez Papierosa pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch, nie papieros tylko ruch”.
Na początku przekazane zostały najistotniejsze informacje dotyczące szkodliwości palenia papierosów, które dotyczą nie tylko osób palących ale tzw. biernych palaczy, dzieci jak i kobiet w ciąży.

Następnie p. wicedyrektor przekazała życzenia z okazji Dnia Dziecka wszystkim uczniom naszej szkoły i zaprosiła do zabawy pod hasłem „Cała szkoła tańczy Zumbę”.

Uczennice z kl. Ig, IIeh, IIIeu zaprezentowały układy taneczne, do których dołączyła się społeczność uczniowska i nauczyciele.

Imprezę przygotowała p. C. Klebańska z p. pielęgniarką I. Zbrożek i p. M. Doboszyńskim