Dni Otwarte Policji

W dniu 22.11.2019 uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu w ramach „Dni Otwartych” zorganizowanym przez Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu. Podczas spotkania, młodzież przede wszystkim zdobyła informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach, które są niezbędne do pełnienia służby w Policji.

Prowadzący spotkanie informowali o możliwościach rozwoju zawodowego i awansu nowych policjantów. Młodzi ludzie poznali też strukturę funkcjonowania jednostki i zweryfikowali swoje wyobrażenia o zawodzie policjanta, a także zapoznali się w praktyce z jego specyfiką.
Kandydaci do służby w Policji zapoznali się również z wyposażeniem którym dysponują wałbrzyscy mundurowi.

Informacja: Sylwia Szarek

dni_otwarrte_policji-1dni_otwarrte_policji-2dni_otwarrte_policji-3

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.