Bystrzak 2019

15 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyła się X jubileuszowa edycja interdyscyplinarnego konkursu MAT–FIZ–BIOL–CHEM–GEO „BYSTRZAK”.

Wzięło w nim udział siedem 3- osobowych drużyn z klas II i III technikum. Uczniowie musieli się wykazać wszechstronną wiedzą matematyczno – przyrodniczą, losując i odpowiadając na pytania ze wszystkich wymienionych dziedzin.

Poprawność odpowiedzi oceniała komisja konkursowa nauczycieli w składzie : Iwona Szydłowska, Luiza Przesłańska, Lidia Wasilewicz.

W tym roku największymi „Bystrzykami” okazali się uczniowie z następujących klas:

• I miejsce 2eh: Szczepaniak Sandra, Godzisz Julia, Wacław Katarzyna,
  • II miejsce 2u: Pomjan Monika, Puć Monika, Chodara Nikola
  • III miejsce 3u: Guła Paulina, Łozowska Klaudia, Józefczyk Jakub.

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Komitet Rodzicielski, a ponadto klasie II eh wręczono statuetkę BYSTRZAKA, która zostanie w ich posiadaniu przez najbliższy rok.

Organizator: Lidia Wasilewicz